Оберіть мову:  
ua
ru
 • ПРОДУКЦІЯ
  • Multimedia плеєри
  • Архів товарів
 • IRIVER PLUS
  • Iriver plus3
  • iriver plus4
 • ПІДТРИМКА
  • Задати питання
  • Скачати
 • ПРО КОМПАНІЮ
  • Обзор
  • Історія
  • Публікаціі
  • Гарантія
  • Награди
  • Контакти
 • ДЕ КУПИТИ

ПРО КОМПАНІЮ

Публікаціі

Огляд плеєра iRiver Volcano - плеєр-флешка

З кожним днем інформації стає все більше і бажання завжди мати усі потрібні документи під рукою здається ніколи вже не вичерпається. Сьогодні в якості флеш-накопичувача можна використати мало не будь-який гаджет, що випускається, але це не дуже зручно, оскільки щоб скористатися такою можливістю, частенько потрібно ще носити з собою USB-кабель.

Інший варіант - скористатися звичайною флешкою, але набагато цікавіше, щоб вона виконувала не лише функцію сховища інформації. Нещодавно в лінійці МР3-плеєрів iRiver з'явилася модель, яка якраз і об'єднала в собі можливості плеєра і USB-накопичувача - Т7 Volcano.

Пристрій випускається в декількох колірних рішеннях, нам дістався білий варіант. Приємно, що цей колір витриманий і в усіх аксесуарах, що додаються, що зустрічається далеко не завжди.

Форма плеєра дещо незвичайна - вузький і довгий, він трохи розширюється з правого боку. Практичного застосування такої конструкції я так і не змогла знайти, так це, швидше за все, просто дизайнерське рішення, на мій погляд не цілком виправдане.

На лівому торці розташовується роз'єм для навушників. На лицьовій стороні - дещо зміщений вліво монохромний OLED-екран. Якість дисплея не викликає ніяких нарікань: яскраво-сині позначення на темному екрані добре видно навіть на найяскравішому сонці. А ось клавіши на передній панелі (виходу в меню і навігації) помітні тільки по колірних позначеннях; на жаль, підсвічування тут немає. Тому на світлі це виглядає стильно, але в темряві клавіши не видно і на дотик їх не знайдеш.

Над екраном знаходиться кнопка включення/виключення плеєра, під ним - клавіша блокування. Ближче до правої сторони, на верхньому торці встановлена клавіша збільшення гучності, на нижньому - зменшення. Таке рішення виглядає логічним і, завдяки тому, що ці клавіші трохи виступають з корпусу, регулювати гучність легко на дотик, не дивлячись.

Єдина кнопка на тильній стороні дозволяє автоматично висунути USB-роз'єм, натиснувши на неї ж можна безперешкодно прибрати його, але вже вручну. На жаль, робити це не дуже зручно, оскільки із-за розташування роз'єму у вузькому поглибленні не завжди виходить здійснити задумане з першого разу.

Зате користуватися плеєром з таким роз'ємом дуже зручно. Його у будь-який момент можна під'єднати до комп'ютера і, вибравши один з трьох варіантів дій, зарядити, зарядити і обмінятися даними або зарядити і одночасно скористатися функціями плеєра. Варіанти на будь-який смак, так що в цьому плані плеєр вигідно відрізняється від пристроїв, які в тих же обставинах можна або зарядити, або зарядити і скористатися як флешкою.

Невеликі проблеми створює вже згадане розширення корпусу плеєра в правій частині, із-за якого він частенько перекриває інші USB-роз'єми на комп'ютері. Тому в комплекті з плеєром йде короткий USB-кабель, що вирішує цю проблему. Хоча розумніше було б взагалі її не створювати.

У плеєрі реалізовані три основні функції: програвання, радіо і диктофон. Із загальних налаштувань відмітимо можливість вибору мови меню одного з 39 варіантів (нечасто зустрінеш таку різноманітність), один з яких - російський. Окрім цього, плеєр дозволяє задати час і дату, які відображатимуться у верхній частині екрану в розділах меню. Можна також настроїти режим енергозбереження, тривалість підсвічування і яскравість екрану.

У режимі плеєра можливе програвання треків по плейлисту або відразу усіх композицій, завантажених в пристрій. Хоча, на мій погляд, не завадило б дещо розширити можливості, додавши, наприклад, можливість відтворення треків у випадковому порядку та ін.

Відтворення звуку здійснюється через навушники-вкладиші, які дають хорошу якість звуку. Запасу гучності цілком вистачає, щоб без проблем слухати музику не лише на жвавій вулиці, але і в метро.

Другою функцією пристрою є прийом радіо в діапазоні FM. На жаль, не можна сказати, що кабель навушників, який виконує роль антени, добре справляється з цією функцією. Якщо в межах міста канали ще більш-менш ловляться, то за містом з цим виникають великі проблеми. Та і в місті лише невелике число радіостанцій транслюється без перешкод, а більшість - з неприємними шумами.

Останнє вбудоване застосування - диктофон. Він реалізований на помітно більш високому рівні, ніж радіоприймач, і його можна повноцінно використати. Є можливість зробити запис і з FM-тюнера, але це досить проблематично через якість радіоприйому. Після зупинки запису нам дбайливо запропонують зберегти файл. Але видалити файли безпосередньо за допомогою плеєра не вийде, що не зовсім зручно.

Правда, завдання помітно спрощується в порівнянні з іншими МР3-плеерами завдяки наявності роз'єму USB, але ж навіть ноутбук не завжди буває під рукою!

Отже, які висновки можна зробити після знайомства з МР3-плеєром iRiver T7 Volcano? Цей пристрій або сподобається з першого погляду, або не сподобається зовсім. Сказати, що в нім є щось видатне, навряд чи вийде: простенький, але пристойно звучний плеєр, диктофон і при цьому дуже слабкий радіоприймач. Головне достоїнство плеєра - вбудований роз'єм USB, що спрощує експлуатацію і дозволяє використати його в якості зовнішнього накопичувача, проте через форму корпусу він може перекривати сусідні порти USB.

Тетяна Зайцева