Оберіть мову:  
ua
ru
 • ПРОДУКЦІЯ
  • Multimedia плеєри
  • Архів товарів
 • IRIVER PLUS
  • Iriver plus3
  • iriver plus4
 • ПІДТРИМКА
  • Задати питання
  • Скачати
 • ПРО КОМПАНІЮ
  • Обзор
  • Історія
  • Публікаціі
  • Гарантія
  • Награди
  • Контакти
 • ДЕ КУПИТИ

ПРО КОМПАНІЮ

Публікаціі

Iriver представляє новий продукт - SPINN MP4-плеєр

Iriver, міжнародна компанія по випуску цифрових пристроїв, довела своє технологічне і конструкторське лідерство випуском нових просунутих lifestyle-продуктів. Вибір цього року - SPINN MP4 Player, портативний мультимедіа-плеєр, і P20, портативний мультимедіа-плеєр з диском 120 ГБ. Обидва пристрої пропонують потужний набір цифрових можливостей в парі з функціями і управлінням, більше традиційними для аналогових пристроїв.

За допомогою нових, суперелегантних мобільних продуктів iriver має намір завоювати значну частку ринку в Європі, де споживачі приділяють велику увагу дизайну і стильному способу життя. "Про Iriver знову заговорять в 2008 завдяки його інноваційній і елегантній серії цифрових lifestyle-пристроїв, які пропонують функціональність all-in-one, сенсорний екран і витончений сучасний дизайн.

У нас є декілька новинок цього року, які допоможуть нам завоювати велику частку ринку у всьому світі", - прокоментував Майоунг Ву Ли (Myoung Woo Lee), президент iriver. Новинки SPINN демонструвалися разом з повним модельним рядом нових пристроїв iriver для домашнього аудіо/відео, а також лінійкою E-словників на IFA з 28 серпня до 3 вересня 2008 у Берліні в залі 15, стенд 106.

Компактні, кишенькові пристрої інтегрує наступні особливості в зручному для використання корпусі: програвання і запис цифрової музики, зображень і відео. Новинка включає здатність записувати і відтворювати аудіо за допомогою вбудованого мікрофону і FM-тюнера. Також пристрій оснащений підтримкою ігор Flash Games 2.0, засобом перегляду тексту і функцією програвання відео 30 кадрів в секунду у форматі MPEG - 4 і WMV9. І усе це виводиться на великому сенсорному екрані 3,3'' AMOLED (WQVGA: 480x272 пікселів).

Зображення дуже чітке і яскраве завдяки спеціальній дисплейній технології AMOLED. Ви зможете насолоджуватися годинами перегляду відео і фото без втоми для очей і інших побічних ефектів. Портативний медіаплеєр підтримує високошвидкісну технологію Bluetooth 2.0. MP4-плеєр SPINN використовує USB 2.0 не лише для завантаження даних, але і для заряджання, а місткість сховища складає 4 ГБ або 8 ГБ. При розмірах не більше 13 мм в товщину і вазі всього 72 г цей пристрій не назвеш великим, але по своїй функціональності він безперечно є гігантом.

Плеєр буде доступний у версії на 8 Гбайт і на 4 Гбайта в роздрібних мережах Західної Європи з жовтня 2008. Хоча новинка також оснащена функцією Digital Multimedia Broadcasting (DMB), цей сервіс доступний ще не в усіх країнах.

Німецькі споживачі чули про нього, читали про нього, але навряд чи мали шанс його поторкати - новий аудіо- і відеоплеєр iriver SPINN.

Це не просто ще один новий MP4-плеєр. Розпочнемо з того, що він оснащений інтегрованою системною технологією SPINN, яка комбінує просунуту цифрову функціональність із зручністю аналогового управління. Циліндричне коліщатко управління SPINN System Analog Toogle на правій стороні дає можливість користувачу управляти командами на дисплеї, просто обертаючи коліщатко як в старому ламповому радіоприймачі. Функція повернення поверне вас при необхідності до останнього кроку. 3.3-дюймовий сенсорний екран має інтуїтивний призначений для користувача інтерфейс.

Користувачі продукту можуть виділитися із загальної маси завдяки суперелегантному пристрою, який об'єднує аналоговий стиль управління з цифровими функціональними можливостями. Iriver побудував міст між новим світом мультимедіа і компонентами в стилі аналогового ретро.

Iriver піднімає характеристики портативних медіаплеєрів на новий рівень завдяки використанню 4,1-дюймового AMOLED-дисплея високої чіткості і компактних розмірів. Цей по справжньому портативний медіаплеєр пропонує накопичувач місткістю до 120 Гбайт, і це гарантує, що усі ваші улюблені відеофільми, фотографії і музика будуть разом з Вами. Споживачам сподобається витончений пристрій з дизайном для мінімалістів. Абсолютно нова система управління SPINN System Analog Mode & Volume Controls ще більше підвищує привабливість продукту.

Набір функцій включає: відео, фото, музика, FM-тюнер, диктофон, flash-ігри, і DMB-тюнер (якщо цей сервіс доступний). P20 буде доступний місткістю 120 ГБ або 80 ГБ. Серед додаткових функцій: вбудований мікрофон, ТБ-вихід, USB 2.0, і кард-ридер SD/CF.

Майоунг Ву Ли, президент Iriver, заявив: "Відмічені нагородами інновації Iriver і витончений дизайн задають ритм на арені цифрових пристроїв на майбутнє, а наші плеєри з SPINN-технологією встановлять стандарт стилю і дизайну на багато років вперед. Ми поєднали класичний вид цих музичних відеоплеєрів з неординарними цифровими інструментами, такими як технологія AMOLED, прекрасна функціональність, інтуїтивний призначений для користувача інтерфейс, а також Flash- та USB-можливості".