Оберіть мову:  
ua
ru
 • ПРОДУКЦІЯ
  • Multimedia плеєри
  • Архів товарів
 • IRIVER PLUS
  • Iriver plus3
  • iriver plus4
 • ПІДТРИМКА
  • Задати питання
  • Скачати
 • ПРО КОМПАНІЮ
  • Обзор
  • Історія
  • Публікаціі
  • Гарантія
  • Награди
  • Контакти
 • ДЕ КУПИТИ

ПРО КОМПАНІЮ

Публікаціі

Плеєри iRiver N12, iRiver T30 і iRiver S7 були гідно оцінені ТехноПорталом

Попри те, що сьогодні залишилося мало гаджетів, які не програють музику, медіаплеєри не втрачають популярність. Більше того, можливості портативних плеєрів останнім часом помітно розширилися. І ті функції, які ще учора здавалися фантастичними, вже сьогодні стали реальними. ТехноПортал вибрав п'ятнадцять найяскравіших "фішок" медіаплеєрів.

Сенсорним екраном або сенсорним управлінням у мобільного телефону вже ні кого не здивуєш. А ось MP3-плеєри з такою трендовою "фішкою" все ще рідкість. Найвідомішим сенсорним плеєром по праву вважається Apple iPod touch. Хоча інші виробники вже теж почали випуск аналогічних гаджетів. Наприклад, СOWON O2, LG FM37, Samsung YP-P2 мають сенсорний екран, а СOWON iAUDIO 7 Samsung YP-E5 - кнопки, чутливі до торкання.

Якщо плеєр підтримує функцію USB Mass Storage (а таких моделей вже більшість), то його можна використати як заміну флешці. Тобто в пам'яті пристрою можна зберігати не лише музику, але і файли будь-яких форматів. А коли у плеєра, скажемо 80 Гбайт пам'яті, то актуальність такої "фішки", говорить сама за себе.

Ноутбуки, інкрустовані кристалами Swarovski ми вже бачили. Тепер з'явилися і MP3-плеєри з вишуканими камінчиками. Зокрема, iRiver N12, який напевно сподобається гламурним дівчатам.

У плеєрів Samsung і Sony останнього покоління (наприклад, Samsung YP-P2 і YP-T10, Sony Walkman A826) є модуль Bluetooth. Завдяки ньому на плеєрі можна слухати музику з безпровідними навушниками (причому, у Samsung відразу двома). Плеєри Samsung можуть обмінюватися файлами по Bluetooth з іншими гаджетами. Крім того, вони, в парі з навушниками, можуть замінити безпровідну гарнітуру для мобільного.

Слот для флэш-карточек дозволить розширити об'єм доступної пам'яті плеєра. Ось тільки далеко не усі карти пам'яті підходять для цього: MP3-плеєри найчастіше оснащуються слотами SD і microSD. До моделей з розширюваною пам'яттю відносяться Creative ZEN X-Fi, iRiver X20, SanDisk Sansa Fuze та ін.

Стандартний USB-роз'єм зустрічається зазвичай у компактних flash-плеєрів: Creative MuVo T100, iRiver T7, Samsung YP-U4, моделей серії Sony Walkman NWZ-B135F та ін. Такі пристрої для завантаження музики можна підключати безпосередньо до USB-порту ПК і ноутбука (без сполучних дротів).

У плеєрах Apple iPod touch уперше з'явився акселерометр. Завдяки ньому зображення на екрані пристрою автоматично міняє орієнтацію (з вертикальної на горизонтальну і назад) при повороті плеєра в руках. До речі, в новому, четвертому, поколінні плеєрів nano 4G виробник також став використовувати цю "фішку".

Наявність вбудованих динаміків не перетворить плеєр на повноцінну акустичну систему. Проте створення ненав'язливого музичного фону для маленької компанії такому гаджету буде під силу. І, якщо, приміром, динамік в Creative ZEN Stone Plus зроблений для "галочки", то Samsung YP-K5 із стерео-динамиками претендує на роль "портативного бумбокса". Плеєр виконаний в оригінальному форм-факторі слайдера і динаміки у нього розташувалися на висувній панелі.

До того ж, виробник обіцяє, що пристрій може радувати музикою впродовж 6 годин на максимальній гучності динаміків (потужністю 0,75 Вт на канал).

Wi-Fi модуль і браузер перетворюють плеєр на подібність інтернет-планшета. Головне, щоб розміри екрану був достатніми для комфортного перегляду веб-сайтів. Всім цим вимогам відповідає, приміром, Apple iPod touch з екраном розміром 3,5 дюймів і роздільною здатністю 320х480 точок або Cowon Q5W з параметрами 5 дюймів і 800х480 відповідно.

Вбудований диктофон у медіаплеєрів зустрічається досить часто. І нехай в ролі диктофона плеєр поступається спеціалізованим пристроям, для деяких (наприклад, журналістів і студентів) така функція може дуже згодитися.

Два виходи на навушники дозволять розділити задоволення від прослуховування музики з іншою людиною. Така особливість є у гаджетів SanDisk Sansa Shaker і iRiver T30.

Самі передові медіаплеєри, як і смарфтони, можуть розширити свої можливості за рахунок установки додаткових застосувань. Першою ластівкою став HDD-плеєр Cowon Q5W, працюючий на основі операційної системи Windows CE. А першим масовим "смарт-плеером" буде Apple iPod touch 2G (другого покоління). Адже це перший плеєр Apple (нарівні з iPhone 3G) з підтримкою ігор і софтвера з фірмового онлайнового магазину App Store. Сьогодні мобільний без встановлених ігор це велика рідкість. Схоже, в майбутньому сказати це можна буде і про плеєри.

Перші "ігрові" медіаплеєри вже з'явилися - ними стали Apple iPod серій nano, classic і touch. Встановлені на них ігри по графіці і іншим критеріям не поступаються аналогам для телефонів і з тим же успіхом допоможуть скоротати час.

У останніх новинках портативних плеєрів можна зустріти моделі навіть з TV-тюнером. iRiver Spinn і LG FM35 оснащені DMB- тюнерами, що дозволить їх власникам дивитися мобільне телебачення в цифровому форматі.

І, нарешті, така особливість, як відсутність дисплея, закриває наш рейтинг кращих "фішок". Хіба це добре, що плеєр без екрану, можете запитати ви. Питання спірне, проте, така особливість робить пристрій унікальним. Хіба можна сплутати з чимось маленькі гаджети без екрану і всього з парою кнопок Apple iPod Shuffle, Creative ZEN Stone, iRiver S7, Samsung YP-S?